Jeżeli zdecydowałeś się na stworzenie domowej strefy relaksu, budowę prywatnego basenu, sauny czy wanny spa, z pewnością traktujesz je jako elementy nie tylko relaksacyjno-rekreacyjne, ale także akcenty reprezentacyjne i podkreślające styl domu.

Na każdym etapie projektu, montażu, jak również późniejszego serwisu możemy wszystkie te elementy: baseny domowe oraz zewnętrzne w Opolu, wanny spa, sauny, domowe strefy relaksu na terenie całego województwa dolnośląskiego wyposażyć w dodatkowe elementy podwyższające ich standard, estetykę i jakość użytkowania.

Niesłabnącym zainteresowaniem naszych dotychczasowych klientów cieszą się m.in.:

  • bezchlorkowe uzdatnianie wody wskazane dla małych dzieci i osób z wrażliwą, szczególnie na chlor skórą,
  • ozonatory wody pozytywnie wpływające na układ krążenia, stan i kolor skóry, ponadto łagodzące dolegliwości bólowe,
  • pompy ciepła, które są w stanie podgrzać i utrzymać temperaturę wody w basenie zewnętrznym nawet do 28 stopni Celsjusza oraz wydłużyć sezon kąpielowy,
  • zimowe przykrycia basenów zapobiegające ochładzaniu się wody, mogą mieć formę konstrukcji na rancie basenu lub rolet z paneli PVC na automatycznych zwijarkach,
  • lampy podwodne i systemy świetlne – z możliwością samodzielnego sterowania i dostosowywania kolorystyki i jej natężenia do nastroju w danej chwili. Tworzą oryginalne wrażenia estetyczne, zwłaszcza po zmroku w basenach ogrodowych, gdy dopełniają obraz całego ogrodu lub w saunach, gdzie najczęściej imitują rozgwieżdżone niebo bądź kosmos. W wannach SPA poprzez chronomasaż, czyli terapię kolorem potęgują efekty hydromasażu.

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się przez formularz, a wybierzemy takie urządzenia i akcesoria do Twojej strefy relaksu, że nie będziesz chciał jej opuszczać.